نرسیدن به «کلوزآپ»

دست‌اندرکاران «آپارات» که قصد داشتندبرنامه هفتگی سینمایی را با عنوان«کلوزآپ» با حضور زنده‌یاد علی معلم تولید کنند، اعلام کردند به سبب درگذشت ناگهانی این منتقد و تهیه‌کننده سینما، تولید این برنامه منتفی است.

قرار بود تولید این برنامه اینترنتی با حضور علی معلم در قالب برنامه سینمایی هفتگی «کلوزآپ» ادامه یابد اما متأسفانه، روزگار این فرصت را از سینمای ایران و سینمادوستان ایرانی دریغ کرد.

 نوشتن پیام روز ملی تئاتر

علی نصیریان پیام روز ملی تئاتر را می‌نویسد.روز ملی تئاتر، برای نخستین‌بار 7 فروردین 96 با پیام علی نصیریان گرامی داشته می‌شود.ویژه برنامه‌های روز ملی تئاتر با افتتاح موزه عروسک‌های گروه تئاتر “آران” و اجرای گروه‌های نمایش خیابانی در محوطه مجموعه تئاتر شهر ، تماشاخانه سنگلج ، تالار هنر و تعدادی از تماشاخانه‌های خصوصی برگزار می شود.

 میهمان شبکه نمایش خانگی

لیلا بلوکات با فیلم سینمایی«آس و پاس» به کارگردانی آرش معیریان میهمان شبکه نمایش خانگی شد.فانتزی-موزیکال «آس و پاس» در اکران، فروش ۵ میلیاردی را پشت سر گذاشت اما به دلیل پخش تیزرهای آن در شبکه های ماهواره ای برای نمایش خانگی آن مشکلاتی پیش آمد. محمدرضا هدایتی، سحر قریشی، حسام نواب صفوی، محمدرضا شریفی نیا، بهاره رهنما و مهران غفوریان در این فیلم حضور دارند.

 رسیدن به توافق نسبی

کارگردان فیلم «جاده سه هزار» با افسانه چهره آزاد برای ایفای نقش در این پروژه  در حال مذاکره است. این فیلم به کارگردانی رضا حسین‌آبادی اواخر فروردین  جلوی دوربین می رود.حضور مجید مشیری به عنوان بازیگر، قطعی است وهمچنین با افسانه چهره آزاد توافق نسبی شده است. مذاکره با بازیگران دختر و پسر جوان فیلم ادامه دارد و تعدادی از بازیگران تئاتر کشور در این فیلم حضور خواهند یافت.

منبع: موسسه فرهنگی هنری خراسان

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn