مهران مدیری هنرمند  سینما و تلویزیون کشورمان که همیشه برنامه های پرمخاطبی برای تلویزیون ساخته است، اعلام کرده که در سال جاری به دنبال دریافت مجوز راه اندازی دانشگاه هنر از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و این دانشگاه از ابتدای سال آینده آغاز به کار می کند. این کمدین آثار تلویزیونی که با برنامه «دورهمی» توانست موفقیت تازه ای را نزد مخاطبان به دست آورد در تازه ترین قسمت این برنامه و در میان گفته هایش با «رویا تیموریان» از برنامه اش برای تاسیس دانشگاه هنر یاد کرد.

وی در برنامه دورهمی عنوان کرد که درصدد راه اندازی مکانی برای تربیت هنرجویان رشته های مختلف هنری است و این تصمیم را در اواخر سال جاری و یا ابتدای سال ۹۷ از طریق پیگیری و دریافت مجوز تاسیس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عملی خواهد کرد.

به نظر می رسد گفته های سال گذشته مهران مدیری مبنی بر این که از تولید و اجرای آثار تلویزیونی خسته شده است، مسیر تازه ای برای فعالیت های این بازیگر و کارگردان سینمایی را به دنبال داشته باشد و او در ششمین دهه از زندگی اش به دنبال تجربه هایی متفاوت رفته که ساخت آثار سینمایی و تاسیس و مدیریت دانشگاه هنر از جمله آن ها محسوب می شود.

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn