[ad_1]

به گفته سایت مهر، نشست «الفبای خیال انگیز آنتونیو بازولی و التقاط گری اروپایی» با سخنرانی الئونورا فراتتارولو پژوهشگر و منتقد هنری از سوی انجمن علمی مجسمه سازی و فلسفه هنر دانشگاه تهران ساعت ۱۰ صبح سه شنبه ۱۸ مهر در کتابخانه و موزه ملک برگزار می شود.

الئونورا فراتتارولو پژوهشگر و منتقد هنری، فارغ التحصیل رشته فلسفه و متخصص تاریخ هنر مدرن و معاصر و مدرس دانشگاه و صاحب کرسی استادی تاریخ هنر معاصر در آکادمی هنرهای زیبای بلونیا است.

از سال ۱۹۸۰ تا ۲۰۰۰ با مدیریت میراث تاریخی، هنری شهر پارما و پیاده نظام همکاری مستمر داشته و از بنیانگذاران رشته آموزش موزه داری در موزه پیناکو تکاملی پارما است.

از سال ۲۰۰۰ سرپرست بخش طراحی و چاپ های آنتیک و معاصر همان آکادمی است. از سال ۲۰۱۱ عضو رسمی کمیته علمی بی ینال طراحی شهر ریمینی و از موسسان این بنیاد است. از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ مدیریت هنری موزه خانه جورجو موراندی را بر عهده داشته و پس از راه اندازی فضای نمایشگاهی این موزه در آن نمایشگاه های از هنر معاصر برپا کرده است.

ماده، تکنیک و شاعرانگی عنوان آخرین نمایشگاه برگزار شده توسط فراتتا رولو در حاشیه پنجاه و هفتمین بی ینال ونیز است. برگزاری نمایشگاههای متعدد و همکاری با بخش دولتی و خصوصی، نوشتن نقد هنری درباره آثار هنرمندان مدرن و معاصر برای مجلات در ایتالیا و اروپا از فعالیتهای اوست.

[ad_2]

محل دریافت خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn