فاتح بادپروا در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه دوازدهمین دوره تئاتر خیابانی مریوان از ۱۸ شهریورماه امسال در این شهر آغاز بکار می کند، گفت: بخش های این جشنواره شامل آزاد، آیینی-سنتی، کودک و نوجوان و مرور است.

وی عنوان کرد: تعداد ۴ اثر خیابانی به بخش مرور جشنواره های دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان راه پیدا کردند.

وی اضافه کرد: این چهار آثار، برگزیده جشنواره های مختلف تئاتر کشور هستند و در بخش خارج از مسابقه اجرا خواهند گشت.

دبیردوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان به نمایش های راه یافته به بخش مرور اشاره کرد و گفت: نمایش «این مکان مجهز به دوربین مدار بسته می باشد»، نوشته و کارگردانی مجتبی خلیلی از اصفهان، برگزیده هشتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی لاهیجان و نمایش «این همه من»، نوشته و کارگردانی بهداد بلیغ فر از تهران، برگزیده بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از جمله نمایش های راه یافته به بخش مرور است.

بادپروا ادامه داد:  نمایش «جنگ زیر پوست من و مادرم» به نویسندگی و کارگردانی بهنام کاوه از آبادان، برگزیده بیستمین جشنواره سراسری تئاتر فتح خرمشهر و نمایش «آرایشگاه صلواتی» نوشته مسعود براهیمی و کارگردانی دل آرام ترکی از اصفهان، برگزیده جشنواره منطقه ای شرهانی ایلام از دیگر نمایش های راهیافته به بخش مرور جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان است.محل دریافت خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn