[ad_1]

فاتح بادپروا در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه دوازدهمین دوره تئاتر خیابانی مریوان از ۱۸ شهریورماه امسال در این شهر آغاز بکار می کند، گفت: بخش های این جشنواره شامل آزاد، آیینی-سنتی، کودک و نوجوان و مرور است.

وی عنوان کرد: تعداد ۴ اثر خیابانی به بخش مرور جشنواره های دوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان راه پیدا کردند.

وی اضافه کرد: این چهار آثار، برگزیده جشنواره های مختلف تئاتر کشور هستند و در بخش خارج از مسابقه اجرا خواهند گشت.

دبیردوازدهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان به نمایش های راه یافته به بخش مرور اشاره کرد و گفت: نمایش «این مکان مجهز به دوربین مدار بسته می باشد»، نوشته و کارگردانی مجتبی خلیلی از اصفهان، برگزیده هشتمین جشنواره سراسری تئاتر خیابانی لاهیجان و نمایش «این همه من»، نوشته و کارگردانی بهداد بلیغ فر از تهران، برگزیده بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان از جمله نمایش های راه یافته به بخش مرور است.

بادپروا ادامه داد:  نمایش «جنگ زیر پوست من و مادرم» به نویسندگی و کارگردانی بهنام کاوه از آبادان، برگزیده بیستمین جشنواره سراسری تئاتر فتح خرمشهر و نمایش «آرایشگاه صلواتی» نوشته مسعود براهیمی و کارگردانی دل آرام ترکی از اصفهان، برگزیده جشنواره منطقه ای شرهانی ایلام از دیگر نمایش های راهیافته به بخش مرور جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان است.

[ad_2]

محل دریافت خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn