[ad_1]

محمد جواد قبادپور در گفتگو با خبرنگار مهر، از اعلام نتایج  بازبینی نهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر مرصاد و گفت: پس از طی مرحله بازبینی ۸ اثر به مرحله نهایی نهمین جشنواره تئاتر مرصاد راه یافت.

وی افزود: داوران بازبینی این جشنواره «میثم جهانگیری» معاونت تولید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، «سعید زندی» بازیگر وکارگردان کرمانشاه و «بهزاد حیدری» از اسلام آبادغرب هستند.

مدیر روابط عمومی فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه، تصریح کرد: طبق نظر داوران طی بازبینی صورت گرفته ۸ اثر از ۶ استان بدون اولویت به مرحله نهایی راه یافت.

وی تصریح کرد: نمایش «این یوسف» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی اسدی مرام از شهرستان هرسین، «نقل سرخ» به نویسندگی و کارگردانی پژمان شاه وردی از بروجرد، «نقل معبر سرخ»  به نویسندگی ناصر کریمی نیک و کارگردانی مسعود نریمانی از اصفهان، «ادوارد» به نویسندگی امین آبان و کارگردانی امین پورمند، «خواب و رویا» به نویسندگی و کارگردانی آرش منصوری از اسلام آبادغرب، «روزی روزگاری پیرمردی» به نویسندگی محمد آریان فر و کارگردانی محمد رضایی ایلام، «زیر باران از تو می خوانم» نویسنده آرش منصوری کارگردان حسین قنواتی و امانی از بهبهان و «آبی ترین آسمان» به نویسندگی و کارگردانی محمد قاسمی از نهاوند آثار پذیرفته شده نهمین جشنواره تئاتر مرصاد هستند.

قبادپور خاطرنشان کرد: این جشنواره از تاریخ ۵ الی ۸ مرداد ۹۶ در شهرستان اسلام آبادغرب و با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و اداره ارشاد شهرستان اسلام آبادغرب، انجمن هنرهای نمایشی استان و نمایندگی شهرستان اسلام آبادغرب و انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس کشور برگزار می شود.

لازم به ذکر است، دبیری این جشنواره را حجت الاسلام والمسلمین رحیم جعفری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بر عهده دارد.

[ad_2]

محل دریافت خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on TumblrShare on LinkedIn